Industry
SUEZ Water Technologies&Solutions Hungary Kft.
Job Location
Bláthy Ottó u. 4., 2840, Oroszlány, Komárom-Esztergom, Magyarország
Date posted
február 10, 2022
PDF Export

Position: TERMÉKFEJLESZTŐ MÉRNÖK GYAKORNOK

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!

Position
TERMÉKFEJLESZTŐ MÉRNÖK GYAKORNOK
Description

A SUEZ Water Technologies & Solutions Hungary Kft. K+F csapatába olyan gépészmérnök szakos hallgatót keres, aki a napi rajzdokumentációs feladatok mellett szívesen bekapcsolódna friss tudásával az automatizálási/robotizálási fejlesztésekbe is!

Amit kínálunk:

  • Ebben a munkakörben lehetőség nyílik megtanulni hogyan működik egy globális K+F osztály egy vezető multinacionális vállalatnál.
  • Tapasztalatokat szerezhet új termék tervezési és bevezetési folyamatában.
  • Az együttműködés és közös munka során tapasztalatot és tudást szerezhet mérnök és kutató kollégáktól, valamint fejlesztheti saját  kommunikációs és prezentációs készségeit.

Szükséges végzettség és tapasztalat:

  1. Gépészmérnöki egyetemi/főiskolai hallgató, preferáltan végzős.
  2. Kitűnő 3D tervezési készség. Jártas valamelyik CAD szoftware-ben (SolidWorks előny)
  3. Csapatjátékos, amellett képes az önálló munkavégzésre is.
  4. Kommunikációs szintű angol nyelvtudás előny.

Feladatok és felelősségek

  1.  Termék dokumentáció karbantartása, CAD adatbázis (EPDM) adminisztráció.
  2.  Meglévő termékek 3D modelljeinek, illetve rajzainak frissítése, újak készítése.
  3.  Tervező mérnökök munkájának támogatása
  4.  Technológia fejlesztő csapat munkájának támogatása, kísérleti műhely munkájában részvétel (új gépek berendezések beüzemelése, prototípus készítés, mérések, gyártástechnológia fejlesztés).

A munkavégzés időtartama:

6-12 hónapos, rugalmas, heti 32-40 munkaóra

Bérezés:

  • bruttó 1495 Ft/óra
  • cafeteria
  • utazási támogatás

  • honlapunkon: www.uniwork.hu/álláslehetőségek
  • emailben: diakmunka@uniwork.hu