Job Location
Date posted
április 20, 2022
PDF Export

Position: FELSZOLGÁLÓI MUNKA - STRAUSS KÁVÉZÓ, MOSONMAGYARÓVÁR

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!

Position
FELSZOLGÁLÓI MUNKA - STRAUSS KÁVÉZÓ, MOSONMAGYARÓVÁR
Description

A mosonmagyaróvári várban található Strauss Kávézóba keresünk pultos munkára diákot!

Feladatok:
– a kávézóban, ajándékboltban lévő termékek értékesítése
 – kávé készítés, sütemények előkészítése, melegszendvics készítése
– frissítők, italok értékesítése, előkészítése
– pénztárgép kezelése
– kávézó rendben tartása

Elvárás:
– kedves, precíz, rendszerető, jó kommunikációval rendelkezők jelentkezését várjuk
– vendéglátásban szerzett tapasztalat előnyt jelent

Órabér:
– nettó 1.400 Ft/óra (bruttó 1.647 Ft/óra, mely a 25 éven aluliaknak szja mentes)

– Weboldalunkon: www.uniwork.hu/álláslehetőségek
– Emailben: diakmunka@uniwork.hu
– Telefonon: 06/70/338-4222
– Facebook oldalunkon: www.facebook.com/uniwork.iskolaszovetkezet