Munkavégzés helye
Egyetem tér 1., 9026, Győr
Munkaidő
6-8 óra munkavégzés Munkanapokon: 7:00 - 17:00 között

Position: Vezető diákmunka koordinátor

Köszönjük a jelentkezését, hamarosan felvesszük Önökkel a kapcsolatot!

Pozíció
Vezető diákmunka koordinátor
Ellátandó feladatok
  • Be- és kilépések feldolgozása, rendszerezése (be- és kijelentés ÁNYK rendszerben, nyilvántartás vezetése),
  • Szerződések készítése a partnereknek, diákoknak,
  • Jelenléti ív alapú havi bérelszámolás,
  • Diákok bérének bérszámfejtése,
  • Diákok bérének kiutalása,
  • SZJA bevallása a diákok bére alapján az ÁNYK rendszerben,
  • Számla készítés a jelenléti ívek alapján, beérkező számlák kifizetése, számlák ellenőrzése,
  • Partnerekkel és diákokkal való kapcsolattartás (személyesen ügyfélfogadási időben, e-mailben, telefonon)
Elvárások
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás (napi 6 órás irodai jelenléttel)
  • Minimum középfokú végzettség
  • Általános irodai szoftverek ismerete (Word,Excel)
  • Közvetlenség, jó kommunikációs készség
Előnyt jelent
  • Angol és/vagy német nyelv ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • ÁNYK rendszer ismerete
  • Közösségi média platformok ismerete
  • Honlapszerkesztési ismeretek
Jelentkezési információk

Fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével.